1. Загальні положення

1.1. Сайт www.masterspice.net (надалі Сайт) належить та адмініструється ТОВ «МАЙСТЕР СПАЙС» (ТОВ «МАЙСТЕР СПАЙС»).

1.2. Сайт компанії «МАЙСТЕР СПАЙС» надає інформацію про свою діяльність, товар та послуги в ознайомлювальних (презентаційних) цілях. Ця інформація може застаріти. Детальну (і більш точну) інформацію можна отримати безпосередньо у співробітників компанії, контактні дані яких розміщені на сторінці «КОНТАКТИ».

1.3. Продукція та товари на Даному Сайті мають всі необхідні сертифікати та повністю відповідають вимогам законодавства України та мають всі необхідні сертифікати якості.

2. Каталог спецій.

2.1. Всі питання, пов’язані з придбанням Товару з каталогу спецій ТОВ «МАЙСТЕР СПАЙС» на Сайті, Ви можете направити нам, скориставшись формою зворотного зв’язку, або контактними даними, розміщеними на сайті (сторінка «КОНТАКТИ»).

3. Інтелектуальна власність

3.1. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться на Сайті, є власністю ТОВ «МАЙСТЕР СПАЙС».

3.2. Копіювання (часткове або повне) будь-якого елемента, зображення, тексту або товару допускається лише за повідомлення керівництва компанії з використанням посилання та вказівки оригінального джерела інформації (сайт www.masterspice.net).

4. Конфіденційність та захист персональної інформації

4.1. Сайт має право використовувати технологію «cookies». “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

4.2. Сайт отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту www.masterspice.net. Ця інформація не використовується для встановлення особи відвідувача та/або встановлення розташування.

4.3. Сайт не несе відповідальності за збитки або будь-які претензії, пов’язані з його роботою та точністю інформації.

4.4. До відносин між Користувачем та Сайтом застосовується законодавство та юрисдикція України.

4.5. У разі виникнення питань та претензій з боку Користувача він має звернутися до адміністрації сайту по телефону або через контактну форму на Сайті. Усі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів, або іншими способами передбаченими законодавством України.

Telegram
Telegram