Чебрець

У чебрецю прекрасне маленьке зелене листя із землистим ароматичним смаком.
Ця спеція чудово підходить для вживання у свіжому чи сушеному вигляді. Крім того, в сушеному вигляді чебрець добре зберігається і зберігає відмінний смак.

Використання чебрецю

Оскільки смак чебрецю добре зберігається, його можна додавати на ранніх стадіях приготування страв. Чебрець підходить для курки, свинини, баранини і яловичини, додаючи стравам пікантний ароматний аромат.
Ця спеція добре поєднується з іншими травами, такими як розмарин, естрагон і орегано, і її можна знайти в багатьох французьких та італійських стравах. Також чебрець можна додавати в овочі, картопляне пюре та деякі страви з рису.

Лікарські властивості

Чебрець сприяє захисту імунітету, оскільки в ньому міститься високий рівень вітамінів А і С. Знижує кров’яний тиск. Завдяки спазмолітичним властивостям цієї трави, особливо як ефірна олія, він розслаблює вени та артерії, а потім знижує кров’яний тиск і зменшує навантаження на серце.
Сприяє загоєнню ран завдяки антисептичним властивостям тимолу, камфену та карофіліїну, які містяться у цій траві. Це допомагає запобігти інфекціям у ранах і може прискорити процес загоєння.

Related Posts
Telegram
Telegram