slide2

Про компанію

Компанія ТОВ Мастер Спайс розпочала свою діяльність на ринку спецій влітку 2009 року. Основний напрямок нашої роботи – пряме постачання спецій, прянощів та сушених овочів з країн-виробників та оптовий їх продаж на території України.
Офіс та склад компанії знаходяться в Києві. Організація доставки по Києву та в регіони України – за домовленістю.
В роботі з клієнтами ми дотримуємося партнерських відносин та гнучкої цінової політики. Ми прагнемо того, щоб зробити нашу співпрацю приємною, комфортною та взаємовигідною для обох сторін.
Ми не лише продаємо спеції, а й самі їх любимо. Любимо смак спецій, їх аромат, пряність та гіркоту, полюбляємо чаклувати на кухні, створюючи вишукані смакові поєднання. Ми уважно ставимося до якості тих спецій, прянощів та сушених овочів, що купуємо, адже цінуємо та поважаємо цей продукт та дар природи.

НАША МЕТА

Успішно надавати якісні послуги з постачання інгредієнтів для харчової промисловості, сприяючи становленню національної економіки.
З 2013 року компанія Мастер Спайс стала значним імпортером та виробником на ринку України, з кожним роком збільшуючи об’єми продажів. На сьогодні ми імпортуємо близько 1000 тонн спецій в рік, надаючи супутні послуги, Мастер Спайс став постачальником №1 спента чорного перцю, виробником №1 перцю чорного меленого. Тісно співпрацюючи з індійськими, шріланськими, китайськими, в’єтнамськими, європейськими постачальниками, ми поступово розширюємо свій асортимент.
Сьогодні ми створюємо нові робочі місця, ми сповнені ентузіазму та бажання досягти успіху, підтримувати імідж надійного постачальника, сприяючи таким чином розвитку національної харчової промисловості.
Ми з гордістю носимо ім’я Мастер Спайс.
Продаємо тонн в рік:
0
Клієнтів:
0
Успішних угод в рік:
0
Related Posts
Telegram
Telegram